DOPRAVA ZADARMO OD € 40 & 30 DNÍ NA VRÁTENIE

späť

Horsefeathers Spring 2018 collection

2018-04-13 | Horsefeathers

Get to know our latest collection and join us in our spring stoke!

Nová kolekce Horsefeathers Jaro 2018 je celá věnovaná opravdovým zážitkům. Přidej se k nám a užij si letošní jaro na plno, bez ohledu na to, jestli ho strávíš v místním skateparku, nebo vyrazíš do hor. Zážitky sdílené s přáteli jsou totiž přesně to, na co se těšíme ze všeho nejvíc. Jarní kolekce vychází z několika zásad, na kterých si dáváme opravdu záležet! Jde o:

→ kvalitu, kterou zaručuje použití prověřených a neustále rozvíjených technologií, především při výrobě technických bund,

→ funkčnost a praktičnost všech kousků bez výjimky,

→ a samozřejmě skvělý design.

Abychom naši kolekci ještě trochu zpestřili, zahrnuli jsme do ní čtyři speciální řady. Dvě z nich, HF x Nomad a Max Signature, jsou inspirovány skateboardingem, zbývající dvě, Reflective line a Beer inspired, pak od zbytku kolekce odlišují tématické designy. Jdeme se na ně podívat pěkně zblízka!

REFLECTIVE LINE

Reflective line je určená pro každého, kdo si chce alespoň na chvíli vyzkoušet být (ne)viditelný. Je jen na tobě, jestli se rozhodneš stát v záři reflektorů, nebo raději zůstaneš všem pohledům skrytý. Jedná se o řadu klasických kousků, které se za tmy mění v nepřehlédnutelné. Hlavně bunda Brace, vyrobená z vysoce reflexního materiálu, nelze při ozáření reflektory přehlédnout. Její skoro až kosmický vzhled totiž odráží daleko více světla, než je obvyklé, proto když se bunda ocitne například v záři blesku fotoaparátů, stane se tím jediným, co je na výsledné fotce vidět. Pokud ses vždycky chtěl stát (ne)viditelným, teď je tvoje chvíle!

BEER INSPIRED

Pivní motivy jsou s naší kolekcí neodmyslitelně spojené už nějakou chvíli. Stejně jako je pivo spojené s námi :) Jak už totiž víš, pivo máme moc rádi! A produkty s pivem inspirovanou grafikou a nenápadnými pivními vychytávkami taky. Letošní pivem inspirované kousky jsou plné speciálních detailů a designů, na kterých jsme si dali obzvlášť záležet. S pivem inspirovanou kolekcí, sahající od bund až po doplňky, můžeme tohle jaro označit za sezónu plnou pohody. A na to si připijeme!

HORSEFEATHERS X NOMAD SKATEBOARDS

Více než dekádu trvající spolupráce dvou skaterů dala vzniknout unikátní spolupráci Horsefeathers a první španělské skateboardové značky Nomad Skateboards. Idea brandu Nomad, pocházejícího se Zaragozy, se zrodila z lásky k cestování, poznávání nových lidí a objevování dosud neprobádaných spotů. Všechny tyto sdílené hodnoty, spolu s aktivní podporou lokální scény, jsou tím co dělá tuto spolupráci, založenou na přátelství, tak výjimečnou. Řada HF x Nomad staví na kvalitě, ikonické grafice a společné vášni: skateboardingu!

MAXIM HABANEC SIGNATURE LINE

Maxim Habanec je v současnosti jedním z nejlepších českých skaterů. Nadšení, se kterým se vrhá do všech svých projektů, je až k neuvěření. Jeho poslední větší počin je cestovatelsky-dokumentární film Skate of Mind, který představuje skateboarding na často dosud neježděných místech. Max sbalil svůj skateboard a spolu s několika přáteli vyrazil na cestu kolem světa, během které vše poctivě dokumentoval. Cesta trvala 55 dní a vedla přes celkem devět míst na trase vedoucí přes Los Angeles až po Tokio. Řada Max Signature je úzce spojena s Maxovým mottem "Skate and Create" a my jsme moc rádi, že můžeme představit naši první společnou spolupráci!

Zbytek naší kolekce mluví sám za sebe. Podívej se na všechny produkty a vyber si svoje oblíbence, které tě budou provázet v příštích měsících. Užívej jaro a dobře se bav!

späť

Spôsob platby:        
Dodacie služby: