DOPRAVA ZADARMO OD € 40 & 30 DNÍ NA VRÁTENIE

späť

Horsefeathers Beer Inspired

2018-05-15 | Horsefeathers

Jak už určitě víš, milujeme pivo! A stejně tak milujeme oblečení s pivem inspirovanými potisky a nenápadnými pivními vychytávkami..

Jasně, milujeme pivo!S pivem máme opravdu pevné pouto. Nejen že nám chutná, ale, stejně jako jeden z nejznámějších českých pivovarů, pocházíme z Plzně. V současné jarní kolekci představujeme řadu produktů plnou promyšlených pivních vychytávek a potisků. Řadu Beer inspired tvoří technické jarní bundy, trika, tílka, kšiltovky, pásek, ale i boxerky a ponožky, takže si vybere opravdu každý milovník piva. Pojď se mrknout co jsme si pro tebe přichystali!

[object Object]

Na zdraví! / Photo: Jara Sijka

NENÁPADNÉ PIVNÍ VYCHYTÁVKY

Naše jarní kolekce se pyšní vymazlenými technickými bundami. Každou z pánských nepromokavých a stylových bund jsme vybavili kapesním otvírákem na pivo. Jasně, při výrobě dbáme na každý technický detail, jako jsou vysoce kvalitní materiály, jedna z nejlepších laminovaných membrán, spolehlivé zipy nebo extra odolné nitě, to ale neznamená, že je s námi nuda!

Jak už je u nás zvykem, každý kousek oblečení navrhujeme tak, aby byl nejen plně funkční, ale i pohodlný a stylový. Třeba u pásku Idol tohle platí na první dobrou. Přezka pásku, která má v sobě otvírák, tě totiž nenechá při nenadálé pivní situaci na suchu.

BEER INSPIRED DESIGNY

Bez tématické pivní grafiky by to přece nemohly být Beer inspired kousky! Tohle jaro představujeme desítky nových pivních motivů a hlášek tak, aby sis opravdu měl z čeho vybírat. Navíc věříme, že nemusíme ani popisovat jak nezastavitelní jsou naši návrháři, když přijde na vymýšlení pivem inspirovaných potisků..

Podívej se na všechny Beer inspired produkty, ať víš, o čem je řeč. Potom postupuj přesně podle návodu:
1) Vyber si svůj kousek,

2) obleč si ho na sebe,

3) vezmi do ruky lahev piva,

4) otevři ji

5) a napij se!

Vidíš? Pivo teď chutná lépe, než kdykoliv předtím. Vychutnej si ho a nech se jím inspirovat stejně jako my ;) #HFbeer
Na zdraví!

[object Object]

HF global snowboarding team riders Måns a Antti připíjejí na zdraví všech pivařů! / Foto: Jara Sijka

[object Object]

Načapáni! Horis, Dušan, Måns a Antti na pivě. /Foto: Lukáš Oujeský

[object Object]

Foto: Peter Mercell

späť

Spôsob platby:        
Dodacie služby: